![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2022/05/image_editor_output_image1439811810-1651656909827.jpg)
Αν και ο Αλκιβιάδης ήταν αρκετά ανώτερος ο Παπανικολής απέδρασε από το Κάτω Τρίτος σφραγίζοντας ουσιαστικά την άνοδο του. Δείτε τις δηλώσεις των πρωταγωνιστών στο Aeolos.tv και το Νίκο Λαγουτάρη.
Μιλάνε από πλευράς γηπεδούχων ο προπονητής Βασίλης Σταυρινός και ο ποδοσφαιριστής Φάνης Λαμπούκας. Από τον Παπανικολή ο προπονητής Σαράντος Τζινιέρης, ο πρόεδρος Αντώνης Ελευθερίου και ποδοσφαιριστής Ηλίας Κοντέλλος.