ΛΕΣΒΟΣ Δύο νίκες και μία πρόκριση για τις μικτές της ΕΠΣ Λέσβου. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2 έτη ago 1 min read Τη 2η θέση στον όμιλο της πήρε η Κ15 της ΕΠΣ Λέσβου στο πρωτάθλημα προεπιλογής εθνικών ομάδων παίρνοντας και την πρόκριση στην επόμενη φάση. Αντίθετα η Κ17 αδίκησε τον εαυτό της και κατετάγη στην 4η θέση. Like Like Love Haha Wow Sad Angry Tags: ΕΠΣ Λέσβου Μικτές Continue Reading Previous: Μπαίνει ο χλοοτάπητας στη Σκάλα Καλλονής. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟNext: ΑΕΤΟΣ: Μεγάλο πλήγμα με Χρυσάφη. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ ΔΕΣ ΕΠΙΣΗΣ Ξεκίνησε την ενίσχυση του ο Διαγόρας! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 1 min read Α ΕΠΣΛ ΛΕΣΒΟΣ Ξεκίνησε την ενίσχυση του ο Διαγόρας! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 2 ημέρες ago Ξανά στον Αετό ο Καλαφάτης! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 1 min read Α ΕΠΣΛ ΛΕΣΒΟΣ Ξανά στον Αετό ο Καλαφάτης! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 5 ημέρες ago Στη SL2 ο Θόδωρος Γιακαλής. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 1 min read ΕΛΛΑΔΑ ΛΕΣΒΟΣ Στη SL2 ο Θόδωρος Γιακαλής. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 6 ημέρες ago