![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2022/06/image_editor_output_image729030931-1656513919992.jpg)
Στη Λέσβο βρέθηκε το προηγούμενο Σαββατοκύριακο και συγκεκριμένα στη Γέρα ο γνωστός τραγουδιστής Θέμης Αδαμαντίδης που ήταν καλεσμένος να τραγουδήσει σε δεξίωση.
Το απόγευμα της Δευτέρας στο αεροδρόμιο η Ακαδημία του Απόλλωνα Βουναρακίου τον συνάντησε περιμένοντας τους παλαιμάχους του ΠΑΟΚ να καταφθάσουν στη Μυτιλήνη.
Δείτε το σκηνικό στην κάμερα του aeolos.tv:
Αξίζει να σημειωθεί πως ο Θέμης Αδαμαντίδης επιστρέφει άμεσα στη Λέσβο καθώς το Σάββατο θα βρεθεί για να τραγουδήσει στο κτήμα Οινοφόρος.