![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2022/08/89f6b550239456e91744c9fab975d1d0_L.jpg)
Οριστική η αυριανή αναβολή στο παιχνίδι του Αετού Λουτρών με τον Αλμυρό για την 1η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.
Η Κρητική ομάδα έστειλε αίτημα αναβολής στην ΕΠΟ εξηγώντας τους λόγους για τους οποίους δεν θα μπορέσει να βρεθεί αύριο στη Λέσβο και η Ομοσπονδία αποφάσισε την αναβολή του αγώνα.
Πλέον θα γίνει προσπάθεια ώστε να βρεθούν εισιτήρια και ημερομηνία ώστε να έρθει μέσα στις επόμενες ημέρες ο Αλμυρός και να παίξει το παιχνίδι στα Λουτρά.
Για τον ίδιο λόγο να πούμε πως δεν θα γίνει το Ερμής Ζωνιανών – Ηλιούπολη στο Ρέθυμνο.