![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2022/05/image_editor_output_image1536672307-1652885331888.jpg)
Συνεχίζεται η ενίσχυση στον Αλκιβιάδη στο φινάλε της μεταγραφικής περιόδου!
Η ομάδα του Κάτω Τρίτους ήρθε σε συμφωνία με δύο παίκτες που έρχονται εκτός νησιού για να υπηρετήσουν την στρατιωτική τους θητεία.
Ο λόγος για τον Γιώργο Ζιαμπάρα από τον Αρίωνα Αγίου Αρτεμίου Αθηνών (Β’ ΕΠΣ Αθηνών) αλλά και για τον Παναγιώτη Ντούβλη από τον Αμυκλιακό Λακωνίας (Α’ ΕΠΣ Λακωνίας).
Παράλληλα ο Αλκιβιάδης ανακοίνωσε και επισήμως την απόκτηση του Ταξιάρχη Βαμβαλέλλη με τον ποδοσφαιριστή την σεζόν που μας πέρασε να αγωνίστικε στον Απόλλωνα Δαφίων.