![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2022/12/image_editor_output_image627794231-1670424391174.jpg)
Πρόσφατα έγινε γνωστό ότι η νέα πρόεδρος της Ηφαιστίας Κοντοπουλίου είναι η γνωστή δημοσιογράφος Έλενα Μπουζαλά.
Λίγες ημέρες αργότερα γίνεται γνωστό από την ομάδα πως στη φωταγώγηση του δέντρου στην πλατεία του χωριού θα βρεθεί ο παλαίμαχος διεθνής ποδοσφαιριστής Νίκος Λυμπερόπουλος.
Μικροί και μεγάλοι θα έχουν την ευκαιρία να συναντήσουν τον πρώην άσο της ΑΕΚ και του Παναθηναϊκού σε μια όμορφη χριστουγεννιάτικη γιορτή με άρωμα ποδοσφαίρου.