![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2023/01/image_editor_output_image-98031923-1674753057776.jpg)
Την απόκτηση του Παναγιώτη Κατσική ανακοίνωσε ο Όλυμπος Αγιάσου. Ο έμπειρος μέσος έμεινε ελεύθερος από το Διαγόρα.
Ο Κατσικής έχει υπάρξει συμπαίκτης με τον παίκτη/προπονητή της ομάδας Νίκο Πετρουζέλλη στο Δωτιέα Αγιάς στη Λάρισα ενώ ακόμη έχει παίξει σε Εορδαϊκό, Κόρινθο, Τηλυκράτη Λευκάδας, Σπάρτη και Αιολικό.
Η ομάδα μας ανακοινώνει τη μεταγραφή του ποδοσφαιριστή Παναγιώτη Κατσίκη ,ο οποίος υπήρξε συμπαίκτης με τον Νίκο Πετρουζέλλη για δύο χρόνια στη Λάρισα. Ο Παναγιώτης έχει έχει αγωνιστεί σε ομάδες Β’ Εθνικής όσο και Γ’ Εθνικής κατηγορίας.
Παναγιώτη καλώς ήρθες στην οικογένεια του Ολύμπου!