![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2023/01/image_editor_output_image954352192-1672919402126-1024x600.jpg)
Την προετοιμασία της για το μεγάλο παιχνίδι της Κυριακής με τον Αιολικό συνεχίζει η ΑΕ Μυκόνου.
Οι Παχατουρίδης και Βλάχος έχουν αρκετούς πονοκεφάλους για την ώρα, καθώς εκτός τέθηκε με κάταγμα στη μύτη ο Παναγιώτης Αχείμαστος. Αμφίβολοι για την Κυριακή παραμένουν οι Μουρίκι, Κέμπε και Οικονομίκος ενώ λογικά θα επιστρέψει ο Μάκης Παπαδόπουλος μετά τον τραυματισμό που είχε στο γήπεδο στην Πάτρα.
Τέλος επιστρέφει μετά από κάρτες και ο Ματζανάς.