![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2022/05/image_editor_output_image1536672307-1652885331888.jpg)
Σιγά σιγά προετοιμάζονται για τη νέα χρονιά οι ομάδες του τοπικού πρωταθλήματος. Στις 3 Ιουνίου θα διεξαχθούν οι εκλογές του Αλκιβιάδη για τη νέα σύνθεση του Δ.Σ.
Μετά και την παραμονή της ομάδας του Κάτω Τρίτους στην Α ΕΠΣΛ ο Αλκιβιάδης στις 3 Ιουνίου θα κάνει τις εκλογές του και αμέσως μετά θα ξεκινήσει ο σχεδιασμός για τη νέα σεζόν.
Η ανακοίνωση:
Στις 3 Ιουνίου θα διεξαχθούν εκλογές για την ανάδειξη νέου διοικητικού συμβουλίου. Όσοι επιθυμούν να θέσουν υποψηφιότητα να μας το γνωστοποιήσουν έως στις 25 Μαϊου στο 6975559472 (Πάνος Ζαχαριάδης).