![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2023/04/image_editor_output_image-1864776994-1681315444019.jpg)
Την απόκτηση του επιθετικού Γιώργο Πάντα ανακοίνωσε ο Αρίων Μήθυμνας. Ο Πάντας τη σεζόν που μας πέρασε αγωνίστικε στο Διαγόρα Αγ. Παρασκευής.
Η ανακοίνωση:
Από το Διοικητικό συμβούλιο του ΑΡΙΩΝ Μήθυμνας ανακοινώνεται η απόκτηση του Γιώργου Πάντα, ενός παιδιού από την περιοχή μας που έπαιζε πέρυσι στον Διαγόρα. Γιώργο καλώς ήρθες στην μεγάλη οικογένεια του ΑΡΙΩΝ Μήθυμνας. Η ενίσχυση της ομάδας μας με παιδιά από την περιοχή μας συνεχίζεται….
2