![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1697038504795-1024x768.jpg)
Δεν θα διεξαχθεί ο αγώνας της Α ‘ Κατηγορίας ανάμεσα στον Αετό Λουτρών και τον Αρίωνα Μήθυμνας για τη 3η αγωνιστική.
Μόλις την προηγούμενη Κυριακή έφυγε από τη ζωή σε τροχαίο ατύχημα ο ποδοσφαιριστής της ομάδας του Μολύβου Χρήστος Ζουζι βυθίζοντας σε πένθος την τοπική κοινωνία της περιοχής και όχι μόνο.
Μετά από συνεννόηση των δύο ομάδων και της ΕΠΣΛ ο αγώνας θα γίνει στις 1 Νοεμβρίου. Τέλος σε κάθε αγώνα της ΕΠΣΛ το Σαββατοκύριακο θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή πριν από τη σέντρα προς τη μνήμη του παιδιού.
2