![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2024/01/Action-24_Πρεμιέρα-τη-Δευτέρα-5-Δεκέμβριου-στις-06.00_Photo-1.jpg)
Μέρες γιορτών και τα μπουζούκια είναι απαραίτητα, έτσι και οι ποδοσφαιριστές βρήκαν την ευκαιρία να χαρούν τα ρεπό τους. Πιο συγκεκριμένα ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού Αλέξανδρος Πασχαλάκης επέστρεψε στη Θεσσαλονίκη για τις διακοπές του. Μάλιστα προτίμησε να διασκεδάσει στο κέντρο που εμφανίζεται ο ποδοσφαιρόφιλος Πέτρος Ιακωβίδης και η Λένα Ζευγαρά.
Μαζί του ο Έργκους Κάτσε που πριν λίγες μέρες μετακόμισε από τον Αιολικό στην Καλαμάτα. Φυσικά οι δύο καλοί φίλοι συνυπήρξαν στον ΠΑΟΚ τη σεζόν 2017-18 πριν ο Αλβανός διεθνής αποχωρήσει για τον Παναθηναϊκό και μετέπειτα τον Άρη.