![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot_20240225_174357_Facebook-1024x690.jpg)
Την Κοζάνη θα αντιμετωπίσει αύριο στις 16:00 ο Αιολικός στο Δημοτικό στάδιο Αριδαίας. Οι κυανόλευκοι θέλουν πάσι θυσίας τους 3 βαθμούς ειδάλλως αποχαιρετούν τη Super league 2.
Από την άλλη και η Κοζάνη θέλει τους 3 βαθμούς για τον ίδιο λόγο. Ο αγώνας ενδέχεται να μην μεταδοθεί καθώς η ORASI TV φαίνεται πως σταματάει τις μεταδόσεις για λογαριασμό της λιγκας. Ίσως πάντως δούμε κάποια ελεύθερη μετάδοση.