![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2024/06/FB_IMG_1717423118832.jpg)
Το προηγούμενο διάστημα έγινε γνωστό ότι ο Όλυμπος Αγιάσου θα δημιουργήσει και δεύτερη ομάδα, με την ακαδημία του “Αναγέννηση Αγιάσου” να παίρνει αυτό το ρόλο και να επιστρέφει στα πρωταθλήματα ανδρών της ΕΠΣΛ μετά από αρκετά χρόνια.
Η ανακοίνωση του Ολύμπου:
Μετά την απόφαση να αγωνιστεί στο πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ η Αναγέννηση Αγιάσου, καλούνται όσοι ποδοσφαιριστές επιθυμούν να αγωνιστούν σ’αυτή να προσέλθουν την Τρίτη 4-6-2024 και ώρα 18:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων της Κοινότητας Αγιάσου για δήλωση συμμετοχής αλλά και συζήτηση για τυχόν απορίες ή ερωτήματα.