![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/04/107103184_2678702125740899_5193707650009253661_n.jpg)
Μπορεί ο χθεσινός αγώνας της Football League ανάμεσα στον Αστέρα Βλαχιώτη και την Καλλιθέα (1-2 τελικό σκορ) να έχει εξελιχθεί σε σίριαλ με την αντικανονική συμμετοχή όπως φαίνεται του Χοτζάλι (κάνει ένσταση ο Βλαχιώτης)των φιλοξενουμένων όμως στη Λήμνο και στον Άγιο Δημήτρη έχουν κάθε λόγο να χαίρονται,καθώς από τους γηπεδούχους αγωνίστηκε ο Κυριάκος Ευαγγελιδάκης ενώ από την Καλλιθέα ο Ματθαίος Μαρουκάκης που μάλιστα σημείωσε και τα δύο τέρματα της ομάδας του.
Οι δύο τους φωτογραφήθηκαν πριν την έναρξη του αγώνα με τον Κεραυνό να ποστάρει στο facebook:
Κεραυνός γεννιεσαι……δεν γίνεσαι!!!
![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα, άτομα που στέκονται, γρασίδι και κείμενο](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p843x403/175921755_2912149655729477_8853055240111529722_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_eui2=AeFdH71e9l34zgbPzjohv5zvpvt9Wd1qVP6m-31Z3WpU_kR5Q1eCK_FiNp7vlkVLcUBIOA_ef6-2gtJCIPGKQxlF&_nc_ohc=zdVPlgDVs-0AX_LM-QS&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&tp=6&oh=20853421336310355d93b6fa3fae57db&oe=60A41DAA)
1