![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210606_125715_353.jpg)
Ο διεθνής κεντρικός αμυντικός της Νάπολη Κώστας Μανωλάς προχώρησε σε μία αξιέπαινη πράξη ανθρωπιάς.
Δύο παίκτες του Παναξιακού που αγωνίζεται στη Γ Εθνική χρειάστηκαν να υποβληθούν σε χειρουργικές επεμβάσεις. Ο αμυντικοί της Νάπολη δείχνοντας και την αγάπη του για τη Νάξο όπου και κατάγεται έδωσε τα χρήματα για τις εγχειρήσεις τις όποιες τις πραγματοποίησε ο γιατρός του Ολυμπιακού Χρήστος Θέος.
https://www.instagram.com/p/CPxkZxYpCK2/?utm_medium=copy_link