![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/06/FB_IMG_1622972265507.jpg)
Μετά από 8 χρόνια κοινής πορείας σε Καλλονή και Ατρόμητο,ο Μυτιληνιός φροντιστής Σαράντος Χατζηγιαννάκης και ο Γιώργος Μανούσος από τη νέα σεζόν θα βρίσκονται σε ξεχωριστές ομάδες.
Σε μία πολύ όμορφη κίνηση ο Σαράντος έγγραψε στο facebook για το φίλο και συμπατριώτη του:
Οχτώ χρόνια μαζί σε ευχαριστώ για όλα Γιωργαρα μου σ αγαπώ πολύ …Giwrgos Manousos
![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/06/FB_IMG_1622971648081-1024x791.jpg)
Θυμίζουμε ο Γιώργος Μανούσος έλυσε την συνεργασία του με τον Ατρόμητο πριν λίγες ημέρες και ψάχνει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του έχοντας αρκετές προτάσεις από ομάδες της Superleague 1.