![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/06/40c3f5aba5869f5f9432b4f2f3d3adb8_L-1.jpg)
Τονωτικό μήνυμα προς τους συμπαίκτες του θέλησε να στείλει ο επιθετικός του Αιολικού Αλεξάντερ Μίλιτς γράφοντας τα παρακάτω λόγια και ποσταροντας φωτογραφίες του με τα κυανόλευκα από τα παιχνίδια της ταλαιπωρημένης σεζόν που φεύγει. Ο Σέρβος σε 11 συμμετοχές σημείωσε 2 γκολ τη φετινή σεζον.
Ο Α.Μίλιτς στον λογαριασμό του στο facebook:
I am proud of you guys.For me you are my the great ones never give up. Head up
#AIO
Είμαι περήφανος για εσάς παιδιά. Για μένα είσαι η
μου οι σπουδαίοι δεν εγκαταλείπουν ποτέ.
![Μπορεί να είναι εικόνα 6 άτομα, άτομα που κάνουν σπορ, άτομα που στέκονται και εξωτερικοί χώροι](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p843x403/198700060_4343830538995078_1665879440978061611_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeG_C1wITOsqELypTuKmLEW3qo_HExAzoH-qj8cTEDOgf7Wm0WRCH_8MBPTc54xqqX8Uji61OP0l1owpniRSEjDS&_nc_ohc=AemFSALpyG8AX8kHFH8&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&tp=6&oh=7fb8c6bcf988a4540112d518ff4d397d&oe=60E5CED7)
1