![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/06/medium_2021-06-22-b8bc742f98.jpg)
Παίκτης του Αετού Λουτρών συνάντησε τον Κεβιν Γκαμειρο. Ο λόγος για τον Κώστα Γιαννακουδάκη που συνάντησε τον επιθετικό που μένει ελεύθερος από την Βαλένθια στις 1 Ιουλίου στην Χαλκιδική.
Ο μέσος της ομάδας των Λουτρών βρίσκεται στα camp της Τσέλσι στο ξενοδοχείο Sani Resort στην όμορφη Χαλκιδική. Εκεί όμως φαίνεται πως βρέθηκε και ο επιθετικός της Βαλένθια που δεν κλήθηκε στην Γαλλία για το euro καθώς ο Ντεσαμπ στην κορυφή της επίθεσης έχει αρκετές επιλογές.
Ο Κώστας Γιαννακουδάκης δεν έχασε την ευκαιρία να φωτογραφηθεί δίπλα στον γκολτζη των ευρωπαϊκών γηπέδων.
![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_20210625-230450_Instagram-1.jpg)
1