![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628246325929.jpg)
Προπονητικό δίδυμο ενόψει της νέας σεζόν ανακοίνωσαν οι Αργοναύτες.
Η ανακοίνωση:
Ο Αθλητικός Σύλλογος Αργοναυτών βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει και επίσημα τη συνεργασία με το Προπονητικό δίδυμο των ΚΕΛΛΑΡΗ Άγγελου και ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗ Τάσου.
Γενικός Αρχηγός Ομάδος αναλαμβάνει ο ΚΑΥΚΑΡΑΣ Ιορδάνης.
Ευχόμαστε ολόψυχα και στους τρεις καλή αρχή στα καθήκοντα σας και είμαστε σίγουροι ότι μέσα σε σύντομο χρονικά διάστημα να δείξετε αυτό που ξέρετε να κάνατε καλά!!!!!