![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/08/20210828_144518-scaled.jpg)
Εργασίες στο γήπεδο των Παρακοίλων με αφορμή την τοποθέτηση πλαστικού χλοοτάπητα.
Μάλιστα η κατασκευαστική εταιρία που έχει αναλάβει το έργο (Δόμηση Αιγαίου)κάνει μεγάλες προσπάθειες ώστε το γήπεδο να παραδοθεί στην έναρξη της ποδοσφαιρικής σεζόν τον Οκτώβριο ή έστω λίγο καιρό αργότερα ώστε ο Ανδρονικάς να αγωνιστεί στη φυσική του έδρα με πλαστικό τερέν κι όλας!
Άλλο ένα έργο ανάπτυξης για τον αθλητισμό του νησιού!