![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/09/image_editor_output_image1961919707-1631293073408.jpg)
Τις επιστροφές των Μαρίνο Ανήφορου και Παναγιώτη Μανώλη ανακοίνωσε ο Αλκιβιάδης. Αμφότεροι και οι δύο την περσινή χρονιά αγωνίστικαν στον Αιγέα Πλωμαρίου.
Οι ανακοινώσεις:
Ο Π.Γ.Σ Αλκιβιάδης Κάτω Τρίτους & Μυχούς ανακοινώνει την επιστροφή του Μαρίνου Ανήφορου στην ομάδα μας. Ο Μαρίνος τα προηγούμενα χρόνια αγωνίστηκε στον ΑΟ Μεσοτοπου και στον Αιγέα Πλωμαρίου!!!
Μαρίνο καλωσόρισες πίσω!!!
Ο Π.Γ.Σ Αλκιβιάδης Κάτω Τρίτους & Μυχούς ανακοινώνει την επιστροφή του Παναγιώτη Μανώλη στην ομάδα μας. Ο Παναγιώτης επιστρέφει στον Αλκιβιάδη μετά από το σύντομο πέρασμα του από τον Αιγέα Πλωμαρίου!!!
Παναγιώτη Καλωσόρισες πίσω!!!
#alkiviadisfc #downthird