![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/09/image_editor_output_image291213957-1631405480073.jpg)
Ο Παναθηναϊκός παίζοντας κατά διαστήματα καλό ποδόσφαιρο σκόρπισε με το ευρυ 4-0 τον καλό Απόλλωνα Σμύρνης που μπορούμε να πούμε τον αδικεί λίγο το σκορ.
Οι πράσινοι πέτυχαν 4 τέρματα σε αγώνα πρωταθλήματος με την 1η Μαρτίου του 2020 και το παιχνίδι τότε με το Βόλο (4-1). Μάλιστα αυτό ήταν και το τελευταίο παιχνίδι με κόσμο στις εξέδρες πριν ξεσπάσει η πανδημία του Κορονοιού.
Έτσι ο Παναθηναϊκός ξανά πετυχαίνει 4 τέρματα χθές στην επιστροφή των φιλάθλων πάλι στα γήπεδα!