![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/10/image_editor_output_image-1982865940-1635187869267.jpg)
Στις δηλώσεις του ο Μανώλης Παπαματθαιάκης σχολιάζοντας το παιχνίδι έκλεισε με ένα σχόλιο για τον λιγοστό κόσμο που βρέθηκε σήμερα στο Δημοτικό στάδιο Μυτιλήνης.
Αναφορικά: Δεν είδα πολύ κόσμο στο γήπεδο,έχουμε στόχο να πετύχουμε αυτό που περιμένουν οι άνθρωποι εδώ πολλά χρόνια τώρα και τελευταία αγωνιστική να δούμε ένα γεμάτο γήπεδο.
Από την άλλη πλευρά ο προπονητής του Κερατσινίου Τάκης Χριστόπουλος σχολίασε τις ομάδες που θα παλέψουν για την άνοδο και για την αποφυγή του υποβιβασμού στον όμιλο.