Γ ΕΘΝΙΚΗ Κώστας Κρητικός: Από εδώ και πέρα θα είμαστε καλύτεροι , αρχή γενομένης στα Σπάτα. ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 3 έτη ago 1 min read Μήνυμα αισιοδοξίας από τον έμπειρο αμυντικό του Αιολικού τον Κώστα Κρητικό που στις δηλώσεις του στην aio1media υποσχέθηκε βελτίωση στα εντός και στα εκτός έδρας παιχνίδια. Like Like Love Haha Wow Sad Angry Tags: Αιολικός Continue Reading Previous: Με λυτρωτή το Νικολάου πήρε τους πολύτιμους 3 βαθμούς ο Αιολικός. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟNext: Έλυσε την συνεργασία με τον προπονητή του ο Αήττητος πριν τον Αιολικό. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ ΔΕΣ ΕΠΙΣΗΣ Τώρα;…Τι γίνεται τώρα; – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 1 min read Γ ΕΘΝΙΚΗ Τώρα;…Τι γίνεται τώρα; – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 2 ημέρες ago Στον Άγιο Νικόλαο ο Αιμίλιο Κίστα! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 1 min read Γ ΕΘΝΙΚΗ Στον Άγιο Νικόλαο ο Αιμίλιο Κίστα! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 3 ημέρες ago Πήρε το νεαρό Πατσέλλη ο Αιγέας! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 1 min read Γ ΕΘΝΙΚΗ Πήρε το νεαρό Πατσέλλη ο Αιγέας! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 4 ημέρες ago