![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/05/Screenshot_20210524-005643_YouTube.jpg)
Το μεσημέρι του Σαββάτου η Θύελλα Ραφήνας θα προσγειωθεί στο αεροδρόμιο “Οδυσσέας Ελύτης” της Μυτιλήνης καθώς αύριο στο Δημοτικό στάδιο Καλλονής αντιμετωπίζει τον Αιολικό για το πρωτάθλημα της Γ εθνικής.
Τα προβλήματα για το Νίκο Μεσολόγγη είναι πολλά ειδικά στην επιθετική γραμμή. Στη Μυτιλήνη δεν θα έρθουν οι Παπαδόπουλος, Παντελίδης, Μπουντάκης και Πρίφτης.
Όπως ανακοίνωσε η ίδια η ομάδα στην αποστολή θα βρίσκονται οι Δημητρίου και Δρόση όμως η συμμετοχή τους είναι αμφίβολη.