![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/11/image_editor_output_image519624549-1636902751636.jpg)
Δεν θα διεξαχθεί το ντέρμπι της 9ης αγωνιστικής στην Α κατηγορία ανάμεσα στον Αιγέα Πλωμαρίου και τον Αετό Λουτρών καθώς οι γηπεδούχοι έχουν κρούσματα covid.
Έτσι ίσως αύριο Σάββατο ο Αετός Λουτρών στο γήπεδο του Κάτω Τρίτους (Πηγαδάκια) φιλοξενηθεί από τον πρωτοπόρο του Β’ ομίλου της Β Κατηγορίας Αλκιβιάδη που δεν έχει αγωνιστικές υποχρεώσεις το σαββατοκύριακο σε ένα δυνατό φιλικό παιχνίδι. Ωστόσο αυτό θα γίνει γνωστό αύριο τις πρωινές ώρες!