![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1640605733270.jpg)
Οι μπουλντόζες μπήκαν στα Θέρμα για την κατασκευή του ανοιχτού κολυμβητηρίου. Ο Δήμαρχος Μυτιλήνης Στρατής Κύτελης βρέθηκε στα έργα και έδωσε το σύνθημα!
Η ανάρτηση του στο facebook:
Ενα ακομα μεγάλο έργο για το Δήμο Μυτιλήνης παίρνει σάρκα και οστά. Οι Μπουλντοζες εργάζονται εντατικά για την κατασκευή του κολυμβητηρίου στα Θέρμα. Στόχος μας να στραφεί η νεολαία στον Αθλητισμό. Ενωμένοι συνεχίζουμε.
![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1640605736244-1024x683.jpg)