![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2022/07/image_editor_output_image2122184567-1658447611828.jpg)
Στις ανανεώσεις του Χαράλαμπου Βουτυράκη και του Κώστα Μαρούλη προχώρησε ο Αρίων Μήθυμνας.
Η ανακοίνωση:
Μετά την συμφωνία με τον καινούριο προπονητή, ο σχεδιασμός της ομάδας ξεκίνησε. Ανακοινώνεται λοιπόν από τον ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ Μήθυμνας, η ανανέωση με τον Κώστα Μαρούλη και Χαράλαμπο Βουτυράκη για την επόμενη σεζόν. Θα ακολουθήσουν και άλλες ανανεώσεις καθώς και μεταγραφές σε καίριες θέσεις, ώστε η ομάδα να είναι όσο γίνεται πιο δυνατή στο νέο πρωτάθλημα.
2