Α ΕΠΣΛ ΛΕΣΒΟΣ Κράτησε Κάμπερ και Καλαφάτη. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2 έτη ago 1 min read Συνεχίζει τις ανανεώσεις του στο ρόστερ ο Αετός Λουτρών. Εχθές το βράδυ η διοίκηση ανακοίνωσε άλλες δύο παραμονές ποδοσφαιριστών. Ο λόγος για τον Αντώνη Καλαφάτη που θα ενισχύσει την ομάδα στο αριστερό άκρο αλλά και του τερματοφύλακα Στρατή Κάμπερ. Like Like Love Haha Wow Sad Angry Tags: Αετός Λουτρών Continue Reading Previous: Μεταγραφές και ανανεώσεις στην Αναγέννηση Γέρας. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟNext: Η θύρα 7 αποχαιρέτισε εχθές το δικό μας Στρατή!🙏 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ ΔΕΣ ΕΠΙΣΗΣ Ξεκίνησε την ενίσχυση του ο Διαγόρας! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 1 min read Α ΕΠΣΛ ΛΕΣΒΟΣ Ξεκίνησε την ενίσχυση του ο Διαγόρας! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 2 ημέρες ago Ξανά στον Αετό ο Καλαφάτης! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 1 min read Α ΕΠΣΛ ΛΕΣΒΟΣ Ξανά στον Αετό ο Καλαφάτης! – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 5 ημέρες ago Στη SL2 ο Θόδωρος Γιακαλής. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 1 min read ΕΛΛΑΔΑ ΛΕΣΒΟΣ Στη SL2 ο Θόδωρος Γιακαλής. – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 6 ημέρες ago