![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2022/08/image_editor_output_image912398089-1661870400183.jpg)
Με κάθε επισημότητα η ΑΕΚ ανακοίνωσε την επιστροφή της στη Νέα Φιλαδέλφεια.
Σε ένα μήνα από τώρα στις 30 Σεπτεμβρίου ημέρα Παρασκευή θα κοπεί η κορδέλα της OPAP Arena ενώ μία μετά η ΑΕΚ θα υποδεχθεί τον Ιωνικό για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος.
Η εντός έδρας αναμέτρηση με τον ΠΑΣ Γιάννινα που έρχεται θα γίνει και αυτή όπως το ματς με το Βόλο, στο γήπεδο του Απόλλωνα “Γεώργιος Καμάρας” στη Ριζούπολη.