![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2022/09/image_editor_output_image2106585176-1662309470745.jpg)
Απίστευτα πράγματα στη Νέα Σμύρνη και στο “φιλικό” του Πανιωνίου με την Παναχαϊκή.
Στο 52′ και ενώ ο Πανιώνιος ήταν μπροστά με 2-0 ο Π.Καρακλαιτς της Παναχαϊκής έκανε φάουλ στο Διονέλλη του Πανιωνίου, με τους φίλους των γηπεδούχων να πατάνε μπουκάλια προς τον πάγκο της Παναχαϊκής.
Ο Σούλης Παπαδόπουλος τους έβαλε τις φωνές…και εκεί ξεκίνησε το έλα να δεις, εισέβαλαν μέσα με τους Πατρινούς να τρέχουν στα αποδυτήρια και η φιλική αναμέτρηση να περνά σε δεύτερη μοίρα.
11