![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2023/01/image_editor_output_image794906560-1673719265407-1024x576.jpg)
Αν και το σκορ την αδικεί, η Παναχαϊκή ηττήθηκε 3-0 από τη Κηφισιά στο ντέρμπι κορυφής του Νοτίου ομίλου της Superleague 2 στη Ριζούπολη.
Μετά το τέλος του ματς παίκτες, παράγοντες και προπονητές έγιναν ένα μαζί με τους 500 περίπου φίλους της Παναχαϊκής που ταξίδεψαν από την Πάτρα στην Αθήνα.
Η εικόνα είναι σπάνια και αξίζουν πολλά μπράβο στους φίλους της Αχαϊκής ομάδας που φέτος συμπληρώνουν 20 χρόνια μακριά από την πρώτη κατηγορία, εκεί που με βάση την ιστορία τους ανήκουν.