![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2023/04/image_editor_output_image-1415568478-1680530038762.jpg)
Με επιτυχία χειρουργήθηκε σήμερα στην κνήμη ο αρχηγός του Αιολικού Κωνσταντίνος Αποστολόπουλος. Ο 29χρονος εξτρέμ θα επιστρέψει στις προπονήσεις στα μέσα του καλοκαιριού με την ευχή ότι η ομάδα θα είναι στη Superleague 2.
Η ενημέρωση του Αιολικού:
Απόλυτα επιτυχημένη ήταν η επέμβαση, στην οποία υποβλήθηκε πριν λίγη ώρα ο αρχηγός της ομάδας μας, Κώστας Αποστολόπουλος, προκειμένου να απαλλαγεί από τους πόνους στη δεξιά κνήμη.
Πλέον, ο ποδοσφαιριστής μας μπαίνει στο στάδιο της αποθεραπείας, ξεκινώντας να μετρά αντίστροφα μέχρι την σταδιακή επάνοδο του στους αγωνιστικούς χώρους.
️©️ Συμπαίκτες, προπονητικό επιτελείο, διοίκηση και συνολικά ο οργανισμός του Αιολικού ευχόμαστε στον αρχηγό μας ταχεία ανάρρωση και σύντομα, πιο δυνατός από ποτέ, να επιστρέψει με την ομάδα μας στα γήπεδα της Super League 2.