![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2023/03/image_editor_output_image-1738180278-1679160166546-1024x768.jpg)
Δεν έγιναν εν τέλει οι εκλογές του Ατρομήτου Ανεμώτιας το προηγούμενο διάστημα και τώρα γίνεται προσπάθεια να γίνουν έστω την ερχόμενη Παρασκευή ώστε η ομάδα να δηλώσει συμμετοχή στη Β’ κατηγορία.
Η ανακοίνωση:
‼ Λόγω λήξης της θητείας του τωρινού συμβουλίου, παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διοίκηση της ομάδας να το δηλώσουν ως την Παρασκευή 28 Ιουλίου, διότι η προθεσμία δήλωσης συμμετοχής στο πρωτάθλημα είναι 4 Αυγούστου.
Τηλ. επικοινωνίας: 6945040599