![](https://athlitikometopo.gr/wp-content/uploads/2021/07/FB_IMG_1627730349036.jpg)
Την ερχόμενη Δευτέρα 2 Αυγούστου ο Ηρακλής θα πραγματοποιηθεί συνέντευξη τύπου κάνοντας επίσημη την επιστολή του στις επαγγελματικές κατηγορίες μέσω της Τρίγλιας.
Η ανακοίνωση του Γ.Σ Ηρακλή:
Ο Γ.Σ. Ηρακλής ενημερώνει ότι την Δευτέρα 2 Αυγούστου θα πραγματοποιηθεί συνέντευξη Τύπου όπου θα υπογράφει το μνημόνιο συνεργασίας με την ΠΑΕ Τρίγλιας. Η συνέντευξη Τύπου θα ξεκινήσει στις 19:30 στις εγκαταστάσεις του Ηρακλή στην Μίκρα
Λόγω της κατάστασης που υπάρχει με τον COVID 19 θα ληφθούν τα απαραίτητα μέτρα.Η συνέντευξη Τυπου θα μεταδοθεί με Livestreaming.
Ο Ηρακλής επιστρέφει και θα είναι περισσότερο δυνατός από ποτέ!